COTYGODNIOWE LIVE Z EKSPERTEM

Marcin Grygierek spotyka się z Wami raz w tygodniu. W każdym etapie będzie to 5 spotkań. Marcin jest CTO w software house IT.focus, ma olbrzymie, wieloletnie doświadczenie w pracy programistycznej. Live'y służą do tego, byście znaleźli odpowiedzi na swoje pytania, jak i upewnili się, że wszystko dobrze zrozumieliście i opanowaliście. Macie też dostęp do archiwalnych live’ów!

 

SATYSFAKCJA ALBO ZWROT CAŁEJ KWOTY

Jeśli kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, zgodnie z regulaminem masz prawo do zwrotu do końca pierwszego etapu (przy zapisaniu się do 23.04). W skrócie, uczysz się 5 tygodni i nawet ostatniego dnia 1. etapu (16.06) wystarczy, że napiszesz, że rezygnujesz i otrzymujesz zwrot całej wpłaconej kwoty. Przy zapisaniu się po 23.04 masz 14 dni na zwrot (licząc od startu Mega K, 08.05).

 

BONUSOWE MATERIAŁY DLA UCZESTNIKÓW

Dzięki naszej współpracy z firmą JetBrains otrzymujesz na czas nauki dostęp do fantastycznego IDE Webstorm (w którym piszemy kod). Dodatkowo w trakcie każdego etapu od 1. do 7. otrzymujesz notatki w formie ebooka, zawierającego łącznie ok. 500 stron notatek!