Jak wygląda ten etap i jak pomagamy uczestnikom w znalezieniu pracy

1

Zaliczasz 8 etapów - możesz dołączyć

Dostęp do 9. etapu NIE jest przyznawany z automatu każdemu uczestnikowi MEGA K. By się do niego dostać, należy zaliczyć, do momentu uruchomienia tego etapu, wszystkie testy od etapu 1 do 8, a także wykonać zadanie, które otrzymacie od nas po 7. etapie. Osoby, które nie spełnią tego warunku, nie wezmą udziału w ostatnim 9. etapie!

2

Przygotowanie do pracy jako junior

Oczywiście, już sam udział w 8 etapach ma Cię przygotować do pracy jako junior JavaScript developer, dać Ci potrzebną wiedzę i umiejętności, jak też projekty do Twojego portfolio. Zależy nam na tym, żeby spełnić tu Twoje oczekiwania, jak i oczekiwania potencjalnych pracodawców. W tym etapie zobaczymy - Ty i my - jak to się udało i jak Ci idzie w realnej pracy.

3

4 tygodnie praktyki, praca zespołowa

To etap warsztatowy, a więc tylko praktyka i praca w zespole. Chcemy, żeby była to symulacja realnej pracy przy projekcie - będziemy pracować w oparciu o Gita i Scruma, czekają na Was różne zadania (podział pracy), ocena kodu (code review) oraz udział gości z software house’ów, którzy będą służyć radami, ale też obserwować Waszą pracę.

4

Realne wsparcie w znalezieniu pracy

Na końcu tego etapu wygenerujemy specjalne indywidualne CV związane z Waszymi umiejętnościami i, o ile będziecie tym zainteresowani, przedstawimy je z rekomendacjami zaprzyjaźnionym i zainteresowanym współpracą software house’om. Chcemy tu pośredniczyć między Wami i Waszymi potencjalnymi pracodawcami.