FAQ


Śmiało! Ale my też mamy prośbę, zrób to od razu po przelewie, a nie za miesiąc! Wyślij dane do faktury na adres kontakt@megak.pl. W ciągu kilkunastu dni wyślemy Ci fakturę :) Ps. nie jesteśmy na obecną chwilę podatnikiem VAT, co oznacza, że kwota, którą wpłacasz, jest całkowitą kwotą, ale nie zawiera VAT.

Tak, można zapłacić w ratach, korzystając z płatności Tpay.
Niestety, nie ma takiej możliwości. Płatności można dokonać zwykłym przelewem na konto (nie ma problemu z przelewem międzynarodowym) lub poprzez Tpay - szybkim przelewem online czy Blikiem. 
Dużo! Materiałów wideo będzie około 3h tygodniowo, wiemy, że więcej nie ma sensu. Ale wiele kodu trzeba napisać samemu, zrobić zadania i testy. Realnie proces nauki, która ma doprowadzić do celu, to 15-20 godzin tygodniowo. Przez rok :) Pamiętaj jednak o celu i o tym, że to też będzie fajna zabawa.

Uczymy się na dedykowanej platformie. W etapach 1-7 materiał w formie wideo będzie publikowany w godzinach porannych od poniedziałku do piątku, także można go przerobić w dogodnym dla siebie czasie, najlepiej w danym dniu, ale można też, oczywiście, nadrobić w kolejnych dniach. Zalecamy pisanie kodu razem z nami, dajemy zadania do samodzielnego wykonania (dla większej części z nich podajemy przykładowe rozwiązania). Do tego będą regularne, częste testy. Najlepiej, rzecz jasna, przerabiać partię materiału i robić zadania + testy na dany tydzień na bieżąco, nie tworząc sobie zaległości, ale w razie czego można nadgonić jeszcze w czasie 2-tygodniowych przerw między etapami. Spotkania live będą się odbywać 2 razy na każdy z 7 etapów (5-tygodniowych), będą zapewne w godzinach wieczornych i będzie można obejrzeć je potem w razie nieobecności. Do tego platforma umożliwia komunikację w formie dyskusji z innymi uczestnikami i prowadzącymi oraz wiadomości prywatnych do prowadzących. W etapie 8 będą 4 live'y, uczestnicy będą pracować przy realnym projekcie, więcej na ten temat powyżej, w sekcji o etapie 8.
Punktujesz :) Za aktywność, obecność, rozwiązywanie testów, pomaganie innym w komentarzach. Będą nagrody, ale najważniejsze, że punkty dadzą Ci feedback, pokażą, czy idziesz w dobrą stronę. No i, oczywiście, będą zadania do zrobienia.
Odpoczniesz...
lub nadrobisz :)
Udział w samym kursie nie wymaga dobrej znajomości angielskiego, używamy, rzecz jasna, angielskiej terminologii, piszemy nazwy zmiennych, funkcji itp. po angielsku (ale tu w razie czego wystarczy pomoc translatora). Większy problem pojawia się potem przy pracy własnej, przy konieczności czytania dokumentacji, artykułów czy szukania rozwiązania problemu na forach, gdzie praktycznie wszystko będzie po angielsku, mało znajdziesz informacji w języku polskim. Dlatego, jeśli oceniasz swoją znajomość angielskiego jako słabą, to wraz z nauką programowania trzeba nad nim pracować, choćby czytając powyższe do poduszki ;)
Tak, po jej przekroczeniu możemy wstrzymać zapisy.

Teraz można zakupić tylko dostęp do całego MEGA KURSU. Później, prawdopodobnie, będzie można przystąpić do pojedynczych etapów (cena standardowa za etap to 500 zł).
Tak, do końca 2022 roku platforma z materiałami będzie dla Ciebie dostępna.

Dla osób, które będą brać udział w etapie 8, wygenerujemy specjalne CV, które Wam udostępnimy, ale przede wszystkim będziemy wysyłać do firm, z którymi współpracujemy.