To dostajesz, biorąc udział w etapach 1-8 MEGA KURSU:

 

WARTOŚCIOWY MATERIAŁ WIDEO

W każdym etapie od 1 do 8 codziennie, od poniedziałku do piątku, otrzymujesz nowe materiały wideo (na dedykowanej platformie), w których prowadzący wyjaśnią Ci zagadnienia na dany dzień. Będą, niestety, także nieśmieszne żarty.

 

DUŻO PRAKTYKI!

Czekają na Ciebie cotygodniowe zadania i testy. Mózg, niestety, nie zrozumie i nie opanuje materiału bez aktywnego programowania. My dostarczymy Ci wyzwań w tym zakresie. Zachęcamy też do aktywnego oglądania materiałów wideo - pisania kodu równolegle z nami.

 

5 TYGODNI + 2 TYGODNIE PRZERWY

Masz dwutygodniowe przerwy między kolejnymi etapami, żeby odpocząć albo, co bardziej prawdopodobne, nadrobić zaległości ;)

 

TESTY I NOTATKI

Dzięki testom otrzymujesz zautomatyzowany feedback odnośnie tego, gdzie jesteś. Z kolei dzięki notatkom jesteś w stanie wzmocnić swoją pamięć, przypominając sobie, poprzez czytanie, najważniejsze kwestie poruszane danego dnia.

 

NARZĘDZIA DO KOMUNIKACJI

Na dedykowanej platformie możesz komunikować się z instruktorami oraz z innymi uczestnikami MEGA KURSU. Choć każdy pracuje na własne konto, to lepsze wyniki osiągamy, ucząc się w grupie.

 

SPOTKANIA LIVE

5 spotkań live w każdym z etapów od 1 do 7 (łącznie 35 zajęć online!), na których możemy porozmawiać o wszystkich nurtujących Was problemach i zgłębiać zagadnienia, które chcecie rozwinąć/wyjaśnić. Mamy nadzieję, że będzie to także ciekawy element integracji. Macie też dostęp do archiwalnych live’ów z poprzedniej edycji!