Jak wygląda nauka


To dostajesz, biorąc udział w etapach 1-7 MEGA KURSU:

 

WARTOŚCIOWY MATERIAŁ WIDEO

W każdym etapie od 1 do 7, codziennie, od poniedziałku do piątku, otrzymujesz nowe materiały wideo (na dedykowanej platformie), w których prowadzący wyjaśnią Ci zagadnienia na dany dzień. Będą, niestety, także nieśmieszne żarty.

 

DUŻO PRAKTYKI!

Czekają na Ciebie cotygodniowe zadania i testy. Mózg, niestety, nie zrozumie i nie opanuje materiału bez aktywnego programowania. My dostarczymy Ci wyzwań w tym zakresie. Zachęcamy też do aktywnego oglądania materiałów wideo - pisania kodu równolegle z nami.

 

5 TYGODNI + 2 TYGODNIE PRZERWY

Masz dwutygodniowe przerwy między kolejnymi etapami, żeby odpocząć albo, co bardziej prawdopodobne, nadrobić zaległości ;)

 

SYSTEM OCENY TWOICH POSTĘPÓW

Dzięki systemowi punktowemu wiesz, gdzie jesteś, także na tle innych. To nie wyścig, ale musisz mieć feedback, jak Ci idzie. Punkty oraz zaliczanie testów i zadań zdecydują także o Twojej szansie na udział w 8. bonusowym etapie i pomoc w znalezieniu pracy.

 

NARZĘDZIA DO KOMUNIKACJI

Na dedykowanej platformie możesz komunikować się z instruktorami oraz z innymi uczestnikami MEGA KURSU. Choć każdy pracuje na własne konto, to lepsze wyniki osiągamy, ucząc się w grupie.

 

SPOTKANIA LIVE

Dwa spotkania live w każdym z etapów, na których możemy porozmawiać o wszystkich nurtujących Was problemach i zgłębiać zagadnienia, które chcecie rozwinąć/wyjaśnić. Mamy nadzieję, że będzie to także ciekawy element integracji.