Każdy z kursów jest osobną całością. Każdy zbudowaliśmy też w podobny, najbardziej zoptymalizowany sposób.

 

WEBINARY

Każdy z kursów składa się z kilku lub kilkunastu webinarów. Podczas webinaru udostępniamy czat na którym możecie zadawać pytania, na które postaramy się odpowiedzieć na czacie lub na specjalnym webinarze QA kończącym każdy z kursów.

 

DUŻO PRAKTYKI!

Mózg, niestety, nie zrozumie i nie opanuje materiału bez aktywnego programowania. My dostarczymy Ci wyzwań w tym zakresie. Zachęcamy też do aktywnego oglądania materiałów wideo - pisania kodu równolegle z nami.

 

SPOTKANIA CO KILKA DNI

Każdy z kursów składa się z kilku do kilkunastu (maksymalnie dwudziestu kilku) webinarów. Spotkania odbywają się najczęściej 2-3 razy w tygodniu. Szczegóły znajdziesz w harmonogramie każdego z kursu.

 

CERTYFIKAT

Każdy z kursów do ukończenia wymaga przygotowania pracy zaliczeniowej, zdania testu oraz obecności na webinarach (przynajmniej 50%). Certyfikat wysyłamy również w wersji papierowej.

 

NARZĘDZIA DO KOMUNIKACJI

Na Discordzie możesz komunikować się z instruktorami oraz z innymi uczestnikami naszych kursów. Choć każdy pracuje na własne konto, to lepsze wyniki osiągamy, ucząc się w grupie.

 

DOSTĘP DO ARCHIWUM

Po zakończonym kursie otrzymujesz dostęp do materiałów z niego na 360 dni.