MEGA WOW: ETAP 8


Jak wygląda ten etap i jak pomagamy uczestnikom w znalezieniu pracy

1

Przygotowanie do pracy jako junior

Oczywiście, już sam udział w 7 etapach ma Cię przygotować do pracy jako junior JavaScript developer, dać Ci potrzebną wiedzę i umiejętności, jak też projekty do Waszego portfolio. Zależy nam na tym, żeby spełnić tu Wasze oczekiwania, jak i oczekiwania potencjalnych pracodawców. W tym etapie zobaczymy - Ty i my - jak to się udało i jak Ci idzie w realnej pracy.

2

Pracujesz, udzielasz się - punktujesz

System punktów już w etapach 1-7 pozwala nam (i Wam) na ocenę postępów i zaangażowania. Będą punkty za obecność na platformie, rozwiązywanie testów itp., ale także za udział w dyskusjach, pomoc innym. Będą rankingi, ale nie chcemy, żeby wyglądało to na wyścig szczurów! Chcemy nagradzać za wartościowe, pomocne wypowiedzi, ale większość punktów będzie związana z pracą własną.

3

Zaliczasz 7 etapów - możesz dołączyć

Dostęp do 8. etapu NIE jest przyznawany z automatu każdemu uczestnikowi MEGA K. By się do niego dostać, należy zaliczyć, do momentu uruchomienia tego etapu, wszystkie testy od etapu 3 do 7, a także wykonać zadanie, które otrzymacie od nas w 7. etapie. Osoby, które nie spełnią tego warunku, nie wezmą udziału w tym etapie!

4

4 tygodnie praktyki, praca zespołowa

To etap warsztatowy, a więc tylko praktyka i praca w zespole. Chcemy, żeby była to symulacja realnej pracy przy projekcie - będziemy pracować w oparciu o Gita i Scruma, czekają na Was różne zadania (podział pracy), ocena kodu (code review) oraz udział gości z software house’ów, którzy będą służyć radami, ale też obserwować Waszą pracę.

5

Pomoc w znalezieniu pracy - CV

Na końcu tego etapu wygenerujemy specjalne indywidualne CV związane z Waszymi umiejętnościami i, o ile będziecie tym zainteresowani, przedstawimy je z rekomendacjami zaprzyjaźnionym i zainteresowanym współpracą software house’om. Chcemy tu pośredniczyć między Wami i Waszymi potencjalnymi pracodawcami.

6

Realne wsparcie w znalezieniu pracy

W 8. etapie przyglądamy się Waszej pracy, nie tylko my, ale też przedstawiciele software house'ów, którzy gościnnie biorą udział w tym etapie. Dodatkowo tych z Was, którzy dotarli do 8 etapu chcemy rekomendować do zaprzyjaźnionych i współpracujących z nami software house'ów.