I to jeszcze nie wszyscy oczywiście! :)

Jakub Król

Head of JavaScript Backend at Escola

Drogą programowania podąża już blisko 20 lat, a od blisko 10 lat programowania także uczy. Podczas wielu kursów MEGAK będzie Twoim przewodnikiem, którego zadaniem będzie poprowadzić Cię czasami krętą, czasami błotnistą, czasami niebezpieczną drogą do celu. Zawsze będąc obok.

Marcin Grygierek

Head Of JavaScript Frontend in Escola

Marcin jest CTO w firmie IT.focus. Jest programistą, ale także zarządza technologiami w projektach realizowanych w software house. Ma olbrzymią wiedzę techniczną oraz potrafi skutecznie komunikować się w zespole, kierować projektem oraz szkolić ludzi, z którymi współpracuje. W ramach MEGA KURSU Marcin będzie prowadzić cotygodniowe live'y.

Sebastian Zabielski

Frontend Developer in EMBIQ

Jego głównymi technologiami są React i React Native. Na codzień wykorzystuje swoje umiejętności jako Frondend i Mobile Developer, równocześnie dzieląc się zdobytą wiedzą jako Teach Lead. Specjalizuje się w identyfikowaniu i rozwiązaniu nietypowych przypadków, które wykraczają poza standardowe scenariusze.

Arkadiusz Pomarański

Frontend Developer in EMBIQ

Jego drugie imię to wszechstronność. W codziennej pracy spełnia się jako Frontend korzystając z posiadanej wiedzy na temat technologii takich jak Angular i React. Jest także uważany za specjalistę od stylizowania za pomocą kaskadowych arkuszy stylów.

Bartłomiej Borowczyk

Samuraj Programowania, 5 dioptrii

Uwielbia programować w JavaScript, a zdaniem wielu osób potrafi także całkiem przyjemnie i skutecznie nauczać. Na MegaK występuje w podwójnej roli - ucznia, bo uczymy się całe życie, oraz prowadzącego - w tych tematach gdzie czuje się mocny i może wiele pokazać i nauczyć.